אקס-קמפוס - מערכות תרגול לפסיכומטרי

אקס-קמפוס היא מערכת התרגול של קורס הפסיכומטרי הרשמי של המדינה, והיא מוצעת חינם לכל אזרחי המדינה.

תכנית לימודים

תכנית לימודים מפורטת ברמה יומית, הכוללת הפניות לשיעורים שצריך לצפות בהם, שאלות לתרגול (הפנייה לספרים ולמספרי עמודים לתרגול), משימות חזרה על החומר, קריאה ולימוד מילים.
בקורס הבסיסי - בחירה בין 3 תכניות לימוד מומלצות: 60/90/120 יום.
בקורס המתוגבר - תכנית לימוד הכוללת גם את הלו"ז של השיעורים הכיתתיים (28 שיעורים).

לומדת מילים לפסיכומטרי

לומדת מילים בעברית ובאנגלית, הכוללת כ-6,000 מילים נפוצות החשובות לבחינה. ניתן ללמוד מילים גם באפליקציה של אקס-קמפוס, ומאגר המילים בשתי הפלטפורמות מסתנכרן זה עם זה (אם סימנתם באפליקציה שאתם מכירים מילה מסוימת, היא מסומנת כמוכרת גם בלומדת המילים במחשב).

מחשבון לתרגול חישובים מתמטיים בסיסיים

בפסיכומטרי אין מחשבון, ולכן השליטה בחישובים מהירים בעל-פה היא קריטית. המחשבון לתרגול חישובים עוזר לכם לשפר את מיומנות ומהירות החישוב שלכם, וכולל תרגול ב-6 פעולות: חיבור, חיסור, כפל, חילוק, חזקות ושורשים. המחשבון כולל גם תרגול של החזקות שצריך לדעת בעל-פה, כגון 5 בחזקת 3 ו-2 בחזקת 8), וגם תרגילי חילוק שחשוב להכיר בעל-פה לבחינה, כמו 360 לחלק ל-5 (חילוק מעגל ל-5 גזרות שוות).

תחקור סימולציות

מערכת תחקור סימולציות למבחנים של המרכז הארצי לבחינות והערכה (כולל תמיכה בסימולציות המקוריות הכוללות 2 פרקי פיילוט) - קבלת ציון מדויק, אחוזי הצלחה בכל נושא ותת-נושא, סיבות לטעות, ממוצע מבחנים אחרונים ועוד.

ניהול זמנים

המערכת הכי חשובה לשיפור ניהול הזמנים בבחינה! פתרון סימולציות תחת ניהול זמנים - המערכת מודדת כמה זמן התעכבתם על כל שאלה ומציגה גרף זמנים עבור השאלות בכל פרק, וממוצעי זמנים עבור הסוגים השונים של השאלות.

טיימר פסיכומטרי

טיימר פסיכומטרי אונליין - ניתן להגדיר מספר פרקים, עם או בלי חיבור. הטיימר מקריא זמנים בהתאם להקראה שמתבצעת על ידיד הבודקים בבחינה הפסיכומטרית (תחילה וסיום של כל פרק, הודעה 5 דקות לפני סיום כל פרק).

בדיקת חיבורים

ניתן לשלוח חיבורים לבדיקה דרך המערכת, ולקבל את החיבורים הבדוקים. ניתן לצפות בחיבורים הקודמים שלכם, וכן להזמין בדיקה של חיבורים נוספים (אם אתם זקוקים לבדיקות נוספות).

קביעה ומעקב אחר שיעורים כיתתיים ופרטיים

באזור האישי תוכלו לבדוק את הלו"ז של השיעורים הכיתתיים שלכם, וכן להזמין/לשנות/לבטל שיעורים פרטיים.

אזור אישי

באזור האישי תוכלו לעקוב אחר ההתקדמות שלכם בחומר, לצפות בחיבורים קודמים, לתאם שיעורים פרטיים, וכמובן לערוך את הפרטים האישיים שלכם.

תמונת הפסיכומטרי של קמפוס
QA